Начало Обяви Търси се Детегледачка за гр. Варна [Център] за 2 деца, начална дата 22.08.2022 - #2683

Търси се Детегледачка за гр. Варна [Център] за 2 деца, начална дата 22.08.2022 - #2683

Обявата не е активна

Работни условия

  • Град: Варна [ Център ]
  • Удобен градски транспорт: 419
  • Публикувана: 15.08.2022
  • Деца (2) :
    на 1 години и 5 месеца
  • Начална дата: 22.08.2022
  • Заплащане на час ( в лв. ): 10-12

Изисквания към бавачката

  • Oпит:   С предишен опит
  • Възраст на бавачката:   Млада и енергична
Непушач

Задължения на бавачката

Приспиване на детето
Смяна на пелени
Хранене
Разходки
Взимане на храна от детска кухня
Занимателни игри, подходящи за съответната възраст
Грижа, възпитание, обучение и забавление
Да следи и спазва хранителния и хигиенен режим

Допълнително описание в свободен текст

  • Здравейте!

    Търсим си гледачка за нашите деца на 9м и на 2г9м. Баткото ще ходи отново на градина от есента. Дотогава имаме нужда от помощ с двамата у нас, за разходки, за наблюдение, за развлечение, игри и развитие, и т.н. Често пъти грижата може да е за едно от децата в даден момент, тъй като работя от вкъщи и се грижа активно за тях.

    Бихме се радвали, ако има възжможност от време на време за вечерен ангажимент, ако ни се наложи да излезем.

    Търсим човек за започване веднага, буквално от утре :)

Работен график за бавачки

  • Тип на ангажимента:   Целодневно
  • Продължителност:   40 часа (На седмица)
  • Работният график може да се променя следващите седмици
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед
За да прегледате работният график на обявата, т.е кои са работните дни и от колко до колко часа се работи, трябва да влезете във Вашият профил.
Ако все още нямате профил на бавачка, погледнете тук какви са предимствата да си направите такъв.

Bavachki.bg използва бисквитки, за да гарантира, че получавате най-доброто изживяване

Приемам
Виж още