Начало Обяви Търси се Детегледачка за гр. София [Красна Поляна] за 1 дете, начална дата 10.04.2023 - #3474

Търси се Детегледачка за гр. София [Красна Поляна] за 1 дете, начална дата 10.04.2023 - #3474

Обявата не е активна

Работни условия

  • Град: София [ Красна Поляна ]
  • Удобен градски транспорт: автобус 72 , трамвай 22;11
  • Публикувана: 13.03.2023
  • Деца (1) :
    на 2 години и 1 месеца
  • Начална дата: 10.04.2023
  • Заплащане на час ( в лв. ): 11

Изисквания към бавачката

Общителен

Задължения на бавачката

  • Наше семейство с дете на една година момче, търсят детегледачка за два дни от седмицата на пълен работен ден. Детето е здраво и вече почти ходи самостоятелно, храни се добре умее да се заиграва самостоятелно. Семейството предлагат добри условия за работа, ако отсъстват поради лично техни причини ще заплащат на детегледачката дните които са и работни. Семейството живеят в къща и имат котка, която е спокойна и неагресивна.

Работен график за бавачки

  • Тип на ангажимента:   Почасово
  • Продължителност:   18 часа (На седмица)
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед