Начало Обяви Търси се Детегледачка за гр. София [Младост 4] за 1 дете, начална дата 01.02.2023 - #3308

Търси се Детегледачка за гр. София [Младост 4] за 1 дете, начална дата 01.02.2023 - #3308

Обявата не е активна

Работни условия

  • Град: София [ Младост 4 ]
  • Публикувана: 26.01.2023
  • Деца (1) :
    на 2 години и 8 месеца
  • Начална дата: 01.02.2023
  • Заплащане на час ( в лв. ): По договаряне

Изисквания към бавачката

Непушач

Задължения на бавачката

Гладене на бебешки дрехи

  • Търсим мила детегледачка за нашия син на 1г и 6м. Търсим някой да му прави комапния и да си играе с него през седмицата след 14ч. Работим home office. Намираме се над Младост 4 до парк Камбаните. При интерес изпратете съобщение.

Работен график за бавачки

  • Тип на ангажимента:   Целодневно
  • Продължителност:   20 часа (На седмица)
  • Работен график:   Няма зададен
  • Работният график може да се променя следващите седмици