Начало Обяви Търси се Детегледачка за гр. Варна [ЛК Тракия] за 1 дете, начална дата 17.10.2022 - #2818

Търси се Детегледачка за гр. Варна [ЛК Тракия] за 1 дете, начална дата 17.10.2022 - #2818

Обявата не е активна

Работни условия

  • Град: Варна [ ЛК Тракия ]
  • Публикувана: 20.09.2022
  • Деца (1) :
    на 2 години и 1 месеца
  • Начална дата: 17.10.2022
  • Заплащане на час ( в лв. ): По договаряне

Изисквания към бавачката

  • Oпит:   Няма Значение
Опит с новородени
Непушач

Задължения на бавачката

Работен график за бавачки

  • Тип на ангажимента:   Почасово
  • Продължителност:   10 часа (На седмица)
  • Работен график:   Няма зададен
  • Работният график може да се променя следващите седмици