Начало Обяви Търси се Детегледачка за гр. София [Лозенец] за 2 деца, начална дата 30.09.2022 - #2779

Търси се Детегледачка за гр. София [Лозенец] за 2 деца, начална дата 30.09.2022 - #2779

Обявата не е активна

Работни условия

  • Град: София [ Лозенец ]
  • Удобен градски транспорт: Метро Линия 2; Тролей 7, Автобус 102
  • Публикувана: 12.09.2022
  • Деца (2) :
    на 5 години и 2 месеца
  • Начална дата: 30.09.2022
  • Заплащане на час ( в лв. ): 14

Изисквания към бавачката

Общителен

Задължения на бавачката

Взимане на детето от ясла / детска градина / училище / спорт

  • Наше семейство търсят дългосрочно детегледачка за близнаци, момче и момиче на 4 години. Двете деца посещават детска градина в непосредствена близост до техният дом. Работното време на бавачката, когато децата не са болни и ходят на градина е от 10:00 до 18:00 часа от понеделник до петък. В повечето време работното време ще е от 16:00 до 20:30 часа.
    Родителите предлагат; Заплащане за 30 часова работна седмица 1700 -1800 лева;
    Ако има над 30 работни часа на седмица ще има допълнително заплащане за детегледачката.
    Платен годишен отпуск 20 дни, като минимум 10 от тях са съгласувани с отпуските на родителите / 7 дни платен болнични.

Работен график за бавачки

  • Тип на ангажимента:   Целодневно
  • Продължителност:   32 часа (На седмица)
  • Работният график може да се променя следващите седмици
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед