Начало Обяви Търси се Детегледачка за гр. София [Изток] за 1 дете, начална дата 30.06.2022 - #2499

Търси се Детегледачка за гр. София [Изток] за 1 дете, начална дата 30.06.2022 - #2499

Обявата не е активна

Работни условия

  • Град: София [ Изток ]
  • Удобен градски транспорт: Метро
  • Публикувана: 09.06.2022
  • Деца (1) :
    на 3 години
  • Начална дата: 30.06.2022
  • Заплащане на час ( в лв. ): 15
Трудов договор
Осигурен транспорт / транспортни разходи

Изисквания към бавачката

  • Oпит:   С предишен опит
  • Възраст на бавачката:   Няма Значение
  • Допълнителни изисквания?:   Задължителен отличен руски или английски език . Ваксина за Ковид
Енергичен
Общителен

Задължения на бавачката

  • Допълнителни задължения?:   Семейството има домашен любимец Йорки куче, когато се налага детегледачката ще го извежда на разходка.
Приспиване на детето
Смяна на пелени
Къпане
Хранене
Гладене на бебешки дрехи
Разходки
Занимателни игри, подходящи за съответната възраст
Грижа, възпитание, обучение и забавление
Да следи и спазва хранителния и хигиенен режим

Допълнително описание в свободен текст

  • Търсим детегледачка с настаняване за наше семейство. Работните условия са; Настаняване в отделно жилище в близост до дома на семейството в квартал Изток и поемане на всички битови разходи без храна. Семейството пътуват много и детегледачката трябва да пътува с тях на дългосрочни ваканции. Например всяка година от началото на февруари до края на април месец семейството в САЩ , Малдиви или другаде. След това пускат детегледачката да си почине. Общо взето търсим човек без ангажименти към деца и семейство. Но с много добри условия на труд и редовни отпуски и дни за почивка. Няма домакински задължения.

Работен график за бавачки

  • Тип на ангажимента:   Целодневно
  • Продължителност:   32 часа (На седмица)
  • Работният график може да се променя следващите седмици
  • Пон
  • Вто
  • Сря
  • Чет
  • Пет
  • Съб
  • Нед
За да прегледате работният график на обявата, т.е кои са работните дни и от колко до колко часа се работи, трябва да влезете във Вашият профил.
Ако все още нямате профил на бавачка, погледнете тук какви са предимствата да си направите такъв.